Video blogi

Zapraszam na mój video blog o chorobie afektywnej dwubiegunowej, borderline, depresji, zaburzeniach odżywiania i innych problemach psychicznych oraz o szeroko pojętym zdrowiu psychicznym. Opowiadam na nim o życiu z chadem, o moich pasjach i o tym, jak sobie radzę z chorobą. Wierzę bowiem, że to pomoże chorym i ich bliskim zrozumieć, że nie są sami i że z chadem można żyć. Zamieszczam też na kanale edukacyjne filmiki z zakresu psychiatrii i psychologii, gdyż jestem przekonana, że szerzenie wiedzy pomoże zwiększyć akceptacje społeczną dla cierpiących i zmniejszy ich marginalizację.

Zapraszam Was też na mój drugi kanał – EZOterapia by DwubieguNova, gdzie opowiadam o tym, jak swój proces zdrowienia można wesprzeć dzięki medycynie niekonwencjonalnej i rozwojowi duchowemu. Opowiadam tutaj o bioenergoterapii, uzdrawianiu, czakrach i Tarocie oraz technikach medytacyjnych i ezoterycznych.

Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz mnie wspomóc nie tylko dobrym słowem, ale też jakimś groszem, bym mogła więcej czasu poświęcić spokojnie mojej pracy nad vlogiem, skorzystaj z PATRONITE ( https://patronite.pl/dwubiegunova ). Będę wdzięczna za każde, choćby najmniejsze wsparcie 🙂