Usługi

Wszystkich chętnych zapraszam na sesje coachingu, zabiegi energetyczne i rozkłady Tarota.

Coaching to proces, podczas którego coach wspiera osobę coachowaną w odnalezieniu wewnętrznej mocy, by mogła spełniać określone przez siebie cele i pomaga jej zbudować realny plan osiągnięcia tych celów. Takim celem może być np. zbudowanie pewności siebie, samoakceptacja, odnalezienie wewnętrznej równowagi, poprawa relacji ze sobą i innymi osobami.
Zajmuję się coachingiem zdrowia, dobrostanu i relacji.
Pracuję w nucie coachingu holistycznego z włączeniem różnych metod psychologicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb osoby coachowanej.
Możliwe sesje na Skypie i osobiście w Łodzi.
UWAGA! Coaching NIE nie jest psychoterapią, więc nie zajmuje się leczeniem chorób psychicznych i traum. Może natomiast działać komplementarnie do terapii wspierając chorego w zaakceptowaniu siebie i odnalezieniu swojego potencjału pomimo zaistniałej sytuacji.

Konsultacje. Jeśli komuś z Was nie wystarczy kontakt pisemny ze mną (ten zawsze był i będzie dla Was dostępny i darmowy 🙂 ) i jest zainteresowany bardziej dogłębnymi konsultacjami w kwestii choroby afektywnej dwubiegunowej, zapraszam na godzinne sesje na Skypie.
UWAGA! Zaznaczam, że nie jestem psychiatrą ani psychologiem i mogę służyć poradą tylko na podstawie moich długoletnich doświadczeń z chorobą i nabytej wiedzy.

Tarot to moja pasja od dzieciństwa. Nie używam go jednak do wróżenia, ale do uzyskania przez pytającego wglądu w siebie i swoja psychikę. Dzięki symbolice obrazów uruchamiana jest podświadomość, co pomaga szerzej rozumieć sytuację, w której znajduje się pytający. Jest to idealna metoda, by lepiej poznać swoje potrzeby i ukryte pragnienia, które mają wpływ na nasze decyzje.
UWAGA! Tarot to tylko karty. Mają pomóc w poznaniu siebie, ale NIE powinny być traktowane jak wyrocznia (choć wyrocznią się je nazywa 😉 ). Taka forma pracy z nimi NIE ma też nijakiego związku ze „złymi mocami”, gdyż w czasie sesji NIE łączę się z żadnymi trzecimi energiami.

Zabiegi energetyczne mogą być wspaniałą terapią komplementarną do terapii konwencjonalnej. Stosuję metodę uzdrawiania pranicznego, czyli czystą energię oddziałującą na ciało bioplezmatyczne człowieka. Pracuję z czakrami, oczyszczając energetyczne zabrudzenia i doenergetyzowując, co skutkuje poprawą samopoczucia i kondycji psychofizycznej.
Zabiegi wykonuję na odległość.
UWAGA! Bioenergoterapia NIE powinna się wiązać z rezygnacją z terapii konwencjonalnej, a być jedynie jej dopełnieniem.

Warsztaty. Zamierzam też organizować warsztaty na tematy ogólnorozwojowe, tj. asertywność, radzenie sobie z gniewem, poprawne relacje. O wszystkim będę informować na bieżąco w zakładce Aktualności.

Cennik

  • Coaching – 80 zł/1h (1 sesja gratis!)
  • Konsultacje – 45 zł/1h
  • Tarot – 30 zł/pytanie, 80 zł/1h (dowolna ilość pytań)
  • Zabiegi energetyczne – 50 zł za zabieg, 100 zł/1h (diagnoza energetyczna gratis!)