O mnie

Hej! Jestem Małgosia. Z wykształcenia jestem filologiem i tłumaczem, z zawodu bioenergoterapeutą, z pasji tancerką i vlogerką.

Wiele lat temu przeżyłam kryzys psychiczny i zachorowałam na depresję. Leki nie pomagały i miesiącami tonęłam w ciemności, bezsilności, rozpaczy. Szukając pomocy dla siebie, zainteresowałam się medycyną niekonwencjonalną. Zaczęłam praktykować jogę, medytować, ukończyłam państwowy kurs zawodowy bioenergoterapii, liczne kursy uzdrawiania pranicznego (uzdrawianie energią) i kurs dietetyki. I nawet, gdy po jakimś czasie moja diagnoza zmieniła się z nawracających epizodów depresyjnych na chorobą afektywną dwubiegunową, nabyte doświadczenie i praktyki pomogły mi zaakceptować chorobę, rozwinąć samoświadomość i nauczyć się gospodarować emocjami najlepiej, jak to możliwe.

Obecnie pragnę przekazywać moją wiedzę i doświadczenie innym. Moje zainteresowanie psychologią zawiodło mnie w stronę coachingu. Dzięki jego technikom pragnę pomagać ludziom odnajdować ich własną moc w siebie, nadzieję i akceptacje swojego stanu.

Wiele czasu poświęcam też moim kanałom na You Tubie DwubieguNova o chorobie afektywnej dwubiegunowej i innych chorobach i zaburzeniach psychicznych oraz zdrowiu psychicznym oraz EZOterapia by Dwubiegunowa o dochodzeniu do zdrowia dzięki bioenergoterapii i szeroko pojętej ezoteryce.